8 důvodů

proč se chránit s Avène

důvod n°1

Jen ty nejnutnější filtry
šetrné k pokožce

Náš fotoprotektivní systém tvoří jen 4 filtry, které dohromady poskytují pokožce komplexní nadstandardní ochranu. Díky obsahu jen těch nejdůležitějších filtrů jsou naše přípravky sluneční ochrany mimořádně šetrné k Vaší pokožce. Jejich maximální bezpečnost je doložena klinickými studiemi a splňují nejpřísnější standardy.

Vybrat vhodnou ochranu

důvod n°2

Naše přípravky neobsahují...

Žádný z našich přípravků sluneční ochrany neobsahuje kontroverzně diskutované filtry a látky Homosalate, Oktokrylen, Silikon a Phenoxyethanol.

Vybrat vhodnou ochranu

důvod n°3

Ideální pro všechny druhy pokožky, včetně té nejcitlivější

Díky šetrnému složení a obsahu zklidňující termální vody Avène jsou naše produkty sluneční ochrany ideální i pro tu nejcitlivější pokožku, kterou chrání, ale nedráždí ji.

Vybrat vhodnou ochranu

důvod n°4

Klinicky prokázaná ochrana DNA

Naše produkty sluneční ochrany obsahují komplex antioxidačních látek Pre-tokoferyl a Thialidin, který poskytuje buňkám komplexní ochranu buněk proti poškození způsobenému volnými radikály, které je při slunění ohrožují.

Vybrat vhodnou ochranu

důvod n°5

Chráním pokožku
respektuji vodní svět

Tento ekologicky zodpovědný přístup stojí za vývojem produktů sluneční ochrany, jejichž složení minimalizuje dopad na životní prostředí. Díky pečlivě zvoleným ingrediencím – minimální množství UV filtrů, které se nerozpouští ve vodě, bioodbouratelné složky, žádné silikony, zkrátka žádné ve vodě rozložitelné ingredience, které by škodily vodním živočichům. Tento přístup vrcholí partnerstvím s organizací PUR PROJECT, jejíž cílem je obnovení korálových útesů pro obnovu mořského ekosystému v Indonésii.

důvod n°6

„NUDE SKIN FEEL“
namazat, vstřebat, nelepit, užívat si !

Adaptivní galenická textura pro klidný a bezpečný zážitek ze slunce! Dokonalé splynutí pro pocit vlastní pokožky, úžasně komfortní textura navozující pocit suchého doteku pro pokožku, která může dýchat, bez efektu masky nebo bílých stop. Generace velmi jemné siliky nabízí příjemnou texturu, která dokáže účinně absorbovat pot a nadbytečný kožní maz. Funguje ihned po aplikaci a nabízí dlouhotrvající efekt.

Vybrat vhodnou ochranu

důvod n°7

Open/Stop systém
nyní už víčko neztratíte. Nikdy.

Otočit, stisknout, otočit, schovat. Rychle, bezpečně a bez rizika umazání obsahu tašky. Žádné ztracené či prasklé uzávěry. Nebo stručněji – žádné uzávěry vůbec. Jednoduchá a praktická balení Vám nejen ulehčí život, ale navíc i osloví ty nejmenší, takže se z mazání stane zábavná rutina.

Vybrat vhodnou ochranu

důvod n°8

Sport a aktivní odpočinek bez zbytečných starostí.

Žijete aktivně a slunce vás nabíjí potřebnou energií? Právě pro Vás máme přípravky, které byly speciálně vyvinuté pro ochranu sportovců. Ať už se jedná o ostré horské slunce či paprsky odrážející se při sjezdu divoké řeky, naše speciální produkty jsou díky svým vysokým voděodolným a potu odolným vlastnostem správná volba pro každou aktivitu, včetně té nejintenzívnější.

OBJEVIT SPORT FLUID

Produkty pro ty nejmenší

Řada sluneční ochrany speciálně určená pro děti poskytuje nejvyšší úroveň ochrany jejich zranitelné kůži, neobsahuje parfemaci, je voděodolná a z 90% fotostabilní.

VYBÍRAT

Minerální řada

Řada s minerálními filtry je navržena speciálně pro kůži trpící alergií na slunce či atopií. Brání slunečním paprskům, aby do ní pronikaly a působily tak její podráždění. Je zcela bez parfemace.

MINERÁLNÍ ŘADA

Kde je nakoupíte?

Produkty sluneční ochrany Eau Thermale Avène můžete zakoupit ve většině lékáren. Nyní se slevou 150 Kč při nákupu nad 400 Kč. Vyhledejte si naše partnerské lékárny ve vašem okolí.

VYHLEDAT LÉKÁRNUNAKOUPIT ONLINE
Poslat e-mailem

Každá pleť má svě specifické potřeby,
objevte svůj rituál péče s Eau Thermale Avène.

Spustit diagnostiku
  • Doporučení produktů pro Váš typ pleti
  • Přístup k Vašim oblíbeným produktům a recenzím
  • Uložte si své nákupy, abychom Vás mohli odměnit za Vaši loajalitu
Zaregistrujte se nyní

Vyhledávání

Přihlašte se prosím

Pro uložení informace musíte být přihlášení do vašeho účtu Avène.


Přihlásit se nebo založit účet

You can't post more than one comment on a product

Ohodnotit

* Povinná pole

Můj účet

-Den
-Měsíc
-Rok

Značky skupiny Pierre Fabre:

*Povinná pole

Děkujeme vám za hodnocení!

Váš komentář byl zařazen do fronty ke kontrole administrátorem. Po zkontrolování bude publikován.