Účinná péče pro suchou pokožku se sklonem k atopickému ekzému
XeraCalm

XeraCalm

Účinná péče pro suchou pokožku se sklonem k atopickému ekzému

Suchá až velmi suchá pokožka není nikomu příjemná. Pnutí, svědění: tento typ pokožky si zaslouží největší pozornost. Zvláště když mluvíme o kůži se sklonem k atopickému ekzému, jehož nepříjemné projevy vystavují nervy (a kůži) těžké zkoušce.

S přípravky XERACALM jsme vytvořili řadu doporučovanou dermatology, jejíž poslání je jednoduché: vyživovat a zklidňovat nejcitlivější pokožku celé rodiny, ať už suchou, velmi suchou nebo atopickou. Naše řada XERACALM obnovuje kožní bariéru a ulevuje pokožce, která potřebuje komfort.

NAŠE PÉČE O SUCHOU POKOŽKU

XERACALM v jednom kroku zmírňuje svědění a podráždění vyvolané suchostí kůže a pomáhá pokožce navrátit komfort!
av_xeracalm-ad_lipid-replenishing-balm_2_3282770154566_hd-500-500

XERACALM A.D

Pro suchou pokožku se sklonem k atopickému ekzému

V kůži, která pne, svědí nebo reaguje na sebemenší vnější vlivy, není každodenní život zrovna příjemný. Náročná pokožka si zaslouží stejně náročnou péči: proto dermatologové doporučují XERACALM A.D, který ji vyživuje a zklidňuje.

XERACALM A.D je účinné řešení při atopické dermatitidě provázené svěděním pokožky. Vyživující péče a jedinečná technologie: sterilní kosmetika, která zajišťuje vysokou toleranci našich přípravků i pro tu nejcitlivější pleť. Péče s dlouhodobým účinkem, která zklidňuje a obnovuje kožní bariéru. Vhodné již od narození.

XERACALM A.D RELIPIDAČNÍ BALZÁM

PÉČE PRO SUCHOU POKOŽKU ZMÍRŇUJÍCÍ SVĚDĚNÍ

XeraCalm A.D Relipidační balzám pro suchou a atopickou pokožku

 • Kombinace výjimečných přínosů
 • Zmírňuje projevy velmi suché pokožky se sklonem k atopickému ekzému a svědění
 • Ideální pro pokožku novorozenců, dětí a dospělých

Skutečná úleva! Každodenní používání Relipidačního balzámu XERACALM A.D je pro pokožku skutečným přínosem. Díky kombinaci unikátních aktivních látek: I-modulia® (proti svědění), Cer-omega komplex (výživa) a termální voda Avène (zklidnění), zmírňuje tato emolienční péče suchost pokožky, obnovuje ochrannou kožní bariéru, vyživuje pokožku a navrací jí komfort. Je nejlepším řešením pro zklidnění svědění a obnovení rovnováhy kožního mikrobiomu!
 

Zklidnění pokožky
PÉČE PRO SUCHOU POKOŽKU ZMÍRŇUJÍCÍ SVĚDĚNÍ

XeraCalm A.D. získal od Evropského dermatologického fóra status „Emollient plus“. Přípravky „Emollient plus“ zlepšují léze atopického ekzému a ovlivňují kožní mikrobiom u pacientů s atopickým ekzémem.

Dr. ARIADNA ORTIZ BRUGUESOVÁDermatoložka a medicínská ředitelka dermatologických laboratoří Avène

PROKÁZANÁ ÚČINNOST

Okamžitý zklidňující účinek

5 dní

vymizení pocitu svědění po 5 dnech¹ ²

-50%

snížení suchosti pokožky o -50 % po 7 dnech²

59%

zlepšení kvality spánku o +59 % po 7 dnech²

"¹ Průměrná doba vymizení pruritu
²4. fáze studie na 1711 pacientech – Francie, DOM-TOM a Itálie; u 75 % pacientů užívajících samotný přípravek XeraCalm A.D. 1 až 2krát denně po dobu 7 dnů v indikaci pruritické xerózy"

XERACALM A.D RELIPIDAČNÍ MYCÍ OLEJ PRO SUCHOU POKOŽKU SE SKLONEM K ATOPII

ČISTICÍ A ZKLIDŇUJÍCÍ PÉČE PRO SUCHOU POKOŽKU

XeraCalm A.D Relipidační mycí olej pro suchou pokožku se sklonem k atopii

 • Složení šetrné k mikrobiomu
 • Zklidňuje vyživuje a zmírňuje svědění
 • Lze použít ve fázi vzplanutí atopického ekzému
 • Ideální pro pokožku novorozenců, dětí a dospělých

Tento čisticí vyživující olej je prvním krokem zmírňujícím svědění u suché pokožky se sklonem k atopii. Jeho složení kombinuje 1. postbiotickou aktivní látku z termální vody Avène, I-modulia®, Cer-omega (lipidy podobné kožním lipidům) a termální vodu Avène. Kombinace aktivních látek, která jemně čistí a zabraňuje vysoušení pokožky. Už žádná napjatá pokožka po sprchování!

Objevuji!
ČISTICÍ A ZKLIDŇUJÍCÍ PÉČE PRO SUCHOU POKOŽKU

ŘADA XERACALM-AD: UNIKÁTNÍ KOMBINACE AKTIVNÍCH LÁTEK

V samotném srdci naší řady

I-modulia®

AV_XERACALM-AD_Representation-I-Modulia_png 500x500

První postbiotická aktivní látka získaná z termální vody Avène, která působí přímo proti svědění suché pleti.

Viz více

Termální voda Avène

AV_EAU-THERMALE_Representation-Eau_png 500x500

Dodává všechny své zjemňující a zklidňující vlastnosti a působí proti podráždění.

Viz více
sterile cosmetecis

U citlivé a reaktivní pleti je základním kritériem pro výběr dermokosmetického přípravku vysoká tolerance, komfort a bezpečnost.
Aby byly zachovány pouze složky prospěšné pro pokožku a vyloučeny všechny konzervační látky, vyvinuly naše laboratoře světově unikátní výrobní proces: Sterilní® kosmetiku. Tato inovativní technologie udržuje přípravek sterilní po celou dobu jeho používání a zabraňuje jakékoli vnější kontaminaci. To je naše záruka tolerance i u té nejcitlilvější pleti, včetně pokožky těch nejmenších.

 

Jak správně aplikovat emolienční péči?

 • Jednou až dvakrát denně čistýma rukama, v případě svědění i častěji.
 • Po každém sprchování obnovte ochranný hydrolipidový film a zabraňte svědění. Přípravek je nejlepší aplikovat na mírně vlhkou pokožku.
 • Aplikace oběma rukama zajistí rovnoměrné rozprostření přípravku. Nejprve produkt rozetřete mezi dlaněmi a pomalými táhlými tahy nanášejte na tělo. 
 • Nanášejte v tenké vrstvě. Příliš silná vrstva může způsobit podráždění a brnění.

Objevte všechny emolienční balzámy s termální vodou Avène
 

av_xeracalm_ad_bebe_2575-1x1

Hledám produkt XeraCalm A.D na

AV_XERACALM_ PANNEAU_2022_FAMILY

XERACALM NUTRITION

Péče pro suchou pokožku celé rodiny

Pokud nemáte pokožku se sklonem k atopickému ekzému, ale vy nebo vaše děti máte suchou až velmi suchou pokožku, která potřebuje vyživovat, je právě vám určena řada XERACALM NUTRITION!
Tato řada dokonale vyhovuje suché pokožce. Okamžitě vyživuje a hydratuje pokožku až po dobu 48 hodin. Je velmi šetrná k pokožce a obsahuje 95 % až 99 % složek přírodního původu. Fluidní textura se snadno nanáší, vstřebává a můžete se obléct bezprostředně po aplikaci. 
Řada XERACALM NUTRITION je vhodná pro všechny věkové kategorie, od těch nejmenších po ty nejstarší. Spojuje účinnost, praktičnost přírodním složením. To vše v ekologických obalech, které jsou vyrobeny ze 70 % (tuby) až 100 % (flakony) z recyklovaného plastu (kromě uzávěru a pumpičky).

HYDRATAČNÍ XERACALM NUTRITION MLÉKO

POTĚŠENÍ Z PÉČE O SUCHOU PLEŤ

Hydratační mléko XERACALM NUTRITION

 • 48hodinová hydratace
 • Biologicky odbouratelné složení s 97 % složek přírodního původu.
 • Složení a obaly vyvinuté v rámci ekologického designu

Tato hydratační péče s jemnou vůní určená pro suchou až velmi suchou pleť zklidňuje pnutí pokožky. Díky trojici zklidňujících a vyživujících účinných látek, oleje z ostropestřce mariánského, niacinamidu a termální vodě Avène, okamžitě zahalí pleť závojem hebkosti.

Nejpraktičtější: jeho tekutá textura, která nelepí, umožňuje oblékání ihned po aplikaci.
 

 

Objevuji
POTĚŠENÍ Z PÉČE O SUCHOU PLEŤ

Olej z ostropestřce mariánského podporuje syntézu ceramidů, lipidů přirozeně přítomných v pokožce, které pomáhají vytvářet kožní bariéru a udržovat pokožku hydratovanou. V kombinaci s niacinamidem, který podporuje syntézu ceramidů a posiluje bariérovou funkci, mají produkty XERACALM NUTRITION globální, rychlý a dlouhodobý účinek.

XULY LABARREREAktivní manažer, Výzkumné a vývojové centrum Pierre Fabre

PROKÁZANÁ HYDRATAČNÍ ÚČINNOST

Okamžitý účinek

48hodinová

hydratace pro suchou pleť¹

+85%

hydratace po aplikaci²

97%

% složek přírodního původu

1 -Instrumentální test, 30 osob, 2x denně po dobu 7 dní 2 – Klinická studie na 33 dospělých osobách – Hodnocení indexu hydratace po 1 aplikaci hydratačního mléka XERACALM NUTRITION

av_cleanance_page-gamme_2

ŘADY XERACALM NUTRITION: JEJÍ KLÍČOVÁ VYŽIVUJÍCÍ ÚČINNÁ LÁTKA

Olej z ostropestřce mariánského

Ostropestřec mariánský je pokladem přírody. Jeho olej, který se již mnoho let používá k léčbě poruch žlučníku a jater, má pro pokožku mnoho výhod: intenzivně a do hloubky vyživuje, obnovuje a posiluje ochranný lipidový film pokožky a zvyšuje obsah ceramidů, které hloubkově bojují proti vysoušení.
     

Právě pro tyto vlastnosti jsme zařadili olej z ostropestřce mariánského do naší řady XERACALM NUTRITION pro suchou až velmi suchou pokožku.
Zvolili jsme jej také kvůli jejímu omezenému dopadu na životní prostředí. Kromě toho, že je to rostlina původem z Francie, potřebuje ke svému růstu jen málo vody. Náš olej z ostropestřce mariánského navíc pochází z procesu „upcyklace"", který omezuje množství odpadu: zbytky z extrakce ComedoclastinuTM (účinná látka používaná v řadě Comedomed) jsou následně zhodnoceny k výrobě našeho oleje z ostropestřce mariánského.
 

Bližší informace

XERACALM NUTRITION: VYSOCE KVALITNÍ ÚČINNÉ LÁTKY

Vybráno pro suchou pleť

Termální voda Avène

AV_EAU-THERMALE_Representation-Eau_png 500x500

Dodává všechny své zjemňující a zklidňující vlastnosti a působí proti podráždění.

Viz více

PÉČE O SUCHOU POKOŽKU PRO KAŽDÉHO

Dokonalá alchymie mezi komfortem, účinností a praktičností

Muži i ženy, mladí i staří, všichni potřebujeme péči přizpůsobenou naší suché nebo velmi suché pokožce. XERACALM NUTRITION je pro pokožku, každedenní odměna, kterou můžete zařadit do své každodenní péče, abyste ji trvale hydratovali.

Díky jedinečné kombinaci aktivních látek nabízejí tyto mycí a emolienční produkty dlouhodobou výživu. Všechna složení jsou zárukou vysoké snášenlivosti i u té nejcitlivější pokožky včetně dětské. Fluidní textury se okamžitě vstřebávají, takže se můžete oblékat ihned po aplikaci. Už žádné výmluvy, proč se každý den nestarat o svou pokožku!
 

av_xeracalm-nutrition_moisturizing_lotion_9_3282770155181_hd_4x5

Hledám XERACALM NUTRITION pro péči pro suchou pokožku na

ČASTÉ DOTAZY

Máte pochybnosti, otázky? Jsme tu vždy pro vás

Přípravek XERACALM NUTRITION je ideální pro suchou pokožku díky:
- Oleji z ostropestřce mariánského a niacinamidu, které vyživují a posilují ochrannou kožní bariéru, a termální vodě Avène, která zklidňuje suchou pokožku podrážděnou pnutím.
Naši vědci dokázali zkombinovat fluidní texturu a účinnost (48hodinová hydratace) pro snadnou aplikaci a vstřebání, abyste se mohli rychle obléci.

Ano, produkty XERACALM jsou univerzální, jsou vhodné pro všechny barvy pleti a etnické skupiny.

Balzám a krém se používají denně k zmírnění a prevenci vysušování pokožky a k zamezení svědění*. Zklidňující koncentrovaná péče se aplikuje navíc lokálně, aby okamžitě zmírnila intenzivní svědění*. Tento SOS přípravek byste měli nosit u sebe! Ať už se jedná o balzám nebo krém, přizpůsobte texturu svému typu pokožky nebo ročnímu období: balzám, pokud je vaše pokožka velmi suchá a v zimě, krém v případě mírnější suchosti. Jeho lehčí forma vám bude vyhovovat i v letních měsících.

Zklidněte a rychle ulevte své pleti pomocí obkladu z termální vody Avène: nastříkejte vodu na kapesníky a 10 minut je nechte položené na obličeji. V případě svědění* pravidelně aplikujte Zklidňující koncentrovanou péči XERACALM A.D, v případě nutnosti i na oční víčka. V případě podráždění používejte jednou až dvakrát denně ochranný regenerační krém např. z řady Tolérance CONTROL. V rámci prevence vždy hydratujte a chraňte pokožku Relipidačním krémem nebo balzámem, a to alespoň jednou denně.

Existují jednoduché, ale zásadní každodenní kroky, které omezují vysoušení pokožky a obnovují její bariérovou funkci (a tedy oddalují fázi vzplanutí). Zde jsou naše tipy: Jemně pokožku myjte, používejte mycí olej a vlažnou vodu o teplotě 32-34 °C; sprcha nebo koupel nesmí přesáhnout 10 minut. Alespoň jednou denně hydratujte a chraňte pokožku Relipidačním balzámem nebo krémem, i když se stav pokožky zdá být uspokojivý.

Zpět na začátek