Vysoká účinnost bez omezení snášenlivosti a bezpečnosti
Pro zdraví citlivé pokožky

Pro zdraví citlivé pokožky

Vysoká účinnost bez omezení snášenlivosti a bezpečnosti

Již více než 30 let se naše týmy řídí jediným cílem. Zlepšit kvalitu života lidí s citlivou, intolerantní nebo alergickou pokožkou. Řídíme se jedinou společnou prioritou – nabízet vám kvalitní, účinné, bezpečné a dobře snášené dermokosmetické přípravky pro péči o pleť.

Naše receptury: K věci

Naše požadavky na kvalitu a uspokojení konkrétních potřeb vaší citlivé pokožky nás nutí předčit i pravidla stanovená zdravotnickými orgány pro kosmetiku. Dbáme na to, abych se dostali k jádru věci, a to tak, že středobodem všech našich produktů péče je termální voda Avène. 100 % našich výrobků obsahuje ten správný počet složek pro jejich bezpečnost a účinnost. Pro nejnáročnější typy pleti nabízíme pečující produkty bez konzervačních látek a bez parfemace, a to díky jedinečným výrobním normám. Sterilní kosmetika.

Naše zásady týkající se složení. Rozhovor s naší expertkou Catherine Bidan.

av_formulation-expert-cbidan3 473x473
PF_RESEARCH_VIGOULET_HD_2016 -44- 470x470 © Pierre Fabre Group – Laurent Galaup

Pro bezpečné produkty

Provádíme hodnocení, testy a klinické studie pod dohledem dermatologů, abychom zaručili kvalitní, účinné a bezpečné dermokosmetické přípravky, které se dobře snáší. Některé z těchto studií vyšly jako vědecké publikace v mezinárodních lékařských časopisech. Kromě práce na vývoji našich produktů jsme také vytvořili odborné týmy zabývající se dohledem nad kosmetickými výrobky. Zajišťují bezpečnost při používání našich výrobků po jejich uvedení na trh.

Bližší informace

Naprostá transparentnost: naše složky

Při výběru složek do našich produktů přísně dbáme na jejich bezpečnost, účinnost a snášenlivost. Dbáme také na to, abychom vyslechli vaše dotazy týkající se použití některých složek, které mohou být nebo někdy byly předmětem diskuse. Pojďte nahlédnout do našich tub, lahviček a kelímků. Seznamte se blíže s výběrem složek, zejména těch „kontroverzních“.

Další informace o našich složkách

PF_RESEARCH_VIGOULET_HD_2016 -23- 470x470 © Pierre Fabre Group – Laurent Galaup
Zpět na začátek