PFDC_CONSCIOUS-CARE_notre-demarche-conscious-care-desktop

NAŠE ZÁVAZKY Conscious Care – Zodpovědná péče

Ve službách životního prostředí, vědeckého pokroku a lepšího života

Výběrem produktů Eau Thermale Avène se zapojujete do zodpovědné péče a přístupu k životnímu prostředí.

Značky společnosti Pierre Fabre, včetně Eau Thermale Avène, jsou si vědomy, že zodpovědný přístup k životnímu prostředí může být zdrojem velkého pokroku, a proto se aktivně podílejí na vytvoření kosmetiky budoucnosti, která se chová zodpovědně a ohleduplně v rámci celého ekosystému. To se odráží v aktivním prospěšném přístupu k životnímu prostředíopromítá do humanistického a angažovaného hnutí ve službách životního prostředí, vědeckého pokroku a lepšího života.
Výběrem našich výrobků se stáváte součástí tohoto přístupu a zapojujete se do konkrétních ekologických iniciativ, jejichž cílem je lepší svět. 

* prospěšný a aktivní přístup 

100 %

našich nových produktů je navrženo ekologicky

97 %

našich produktů se vyrábí ve Francii

89 %

našich aktivních látek pochází z organických rostlin nebo rostlin bez fytosanitárního ošetření

100 %

našich obalů bude do roku 2025 vyrobeno z recyklovatelných, biologicky odbouratelných nebo kompostovatelných recyklovaných materiálů

Interní údaje společnosti Pierre Fabre

Zachování přirozené rovnováhy

Již 60 let společnost Pierre Fabre propojuje odbornou expertízu, znalosti přírody a vytváří dermokosmetiku,, která dbá na účinnost a bezpečnost svých produktů stejně jako na vaše zdraví. 
Jaký je náš cíl? Vytvářet produkty, které respektují přirozenou rovnováhu vaší pokožky, vlasů a ústní dutiny, ať už mají jakoukoli povahu a potřeby. 

 

Důraz na funkčnost a podstatu

Vybíráme pouze ty složky, které jsou nezbytné pro potřeby vašich vlasů, a ve správném množství. 
Naše přípravky Zodpovědného přístupu jsou založené na principu „jen to nezbytné“ a jsou vyvinuté bez nežádoucích látek.

 

Priorita v podobě životního prostředí a udržitelné spotřeby

Od roku 2019 je 100 % našich nově vyvíjených produktů navrženo ekologicky. Do roku 2023 to bude splňovat 50 % celého našeho sortimentu. 

Zmírňování dopadů obalů na životní prostředí přispěje k boji proti globálnímu oteplování. Do roku 2025 proto bude 100 % našich obalů vyrobeno z recyklovaných materiálů, které jsou recyklovatelné, biologicky odbouratelné nebo je lze doma kompostovat. 
Deset procent našeho sortimentu bude k dispozici v opakovaně použitelném obalu (velkoobjemová balení a ekologické náplně).

  • <span class="ezstring-field">av_thermal spring water_spray_social_22_post_3282779003131_hd 368x449</span>
  • <span class="ezstring-field">av_tolerance control_cream_eretail_1_post_3282770138801_hd 368x449</span>
  • <span class="ezstring-field">av_sun care_intense protect 50-_social_9_post_3282770141214_hd 368x449</span>
PFDC_CONSCIOUS-CARE_un-souci-transparence_DESKTOP

Trvalá snaha o transparentnost

Do roku 2022 budou všechny naše produkty hodnoceny na základě indexu Green Impact, který navrhla organizace Green Mission Pierre Fabre. Green Impact index shrnuje dopady kosmetického produktu na životní prostředí a společnost a člení je do kategorií A, B, C nebo D. Aby se naše produkty mohly zapojit do programu Zodpovědného přístupu, musí splňovat skóre A nebo B. 
Cílem indexu Green Impact je být spolehlivý, transparentní a užitečný, pomáhat při vývoji produktů, které jsou šetrnější k planetě, a umožnit každému, aby si vybral to nejlepší. 

20 hodnotících kritérií

Například biologická rozložitelnost a přírodnost složení, uhlíková stopa, spotřeba vody, ekologické zemědělství, oficiální certifikace, závazky v oblasti společenské odpovědnosti firem...

GMPF_GREEN-IMPACT-INDEX_A 1980x650

Závazek k větší přírodnosti a zeleným inovacím

Společně se každý den snažíme docílit vyššího obsahu přírodních složek v našich přípravcích.. V současné době je již 89 % našich aktivních látek vyvinuto z organických rostlin nebo rostlin bez jakéhokoli fytosanitárního ošetření. Do roku 2025 budou všechny naše nové přípravky (kromě sluneční řady) obsahovat více než 90 % přírodních složek, dnes se u některých kategorií pohybujeme až 85 %.

Závazek k místní produkci a udržitelnému zásobování

97 % našich výrobků se vyrábí ve Francii, a proto upřednostňujeme krátké dodavatelské řetězce, jako je tomu u termální vody ve spreji Avène: termální voda je sterilně plněna přímo u pramene ve výrobním závodě v Avène. Kromě toho podporujeme naše dodavatelské řetězce v jejich úsilí o dosažení udržitelných výrobních metod.

Vždy se staráme o kvalitu života našich pacientů...

Každý den pracujeme, abychom pečovali o naše pacienty a zlepšovali kvalitu jejich života. Denně spolupracujeme s 30 pacientskými organizacemi po celém světě na vývoji nových produktů, služeb nebo digitálních aplikací v oblasti onkologie nebo dermatologie. Každoročně přivítáme v lázních Avène téměř 3000 pacientů, kteří se u nás léčí s dermatologickými potížemi. Kromě léčby jim poskytujeme každý den podporu prostřednictvím vzdělávacích seminářů o zdraví kůže, výměnných pobytů a sdílení.

...stejně jako laskavý přístup a možnost péče pro všechny

Pro nás, značky Laboratoří Pierre Fabre, platí, že péčí o každého jediného člověka přispíváme k tomu, aby byl svět lepším místem pro život.

  • <p>Autorstv&iacute; ilustrac&iacute;:&nbsp;BEAX</p>
    Autorství ilustrací: BEAX
  • <p>Autorstv&iacute; ilustrac&iacute;:&nbsp;BEAX</p>
  • <p>Autorstv&iacute; ilustrac&iacute;:&nbsp;BEAX</p>
PFDC_CONSCIOUS-CARE_BRAND_DESKTOP
Zpět na začátek