Make-up pro zlepšení pleti

Make-up pro zlepšení pleti

Korektor, vysoce krycí make-up nebo krémový make-up... Pro dokonalý vzhled pleti, zdravě zářivou pleť nebo jen pro sjednocení tónu pleti – Couvrance je vaším spojencem pro přirozeně krásnou a zářivou pleť.

17 výsledky "Make-up pro zlepšení pleti"

VAŠE POKOŽKA
VAŠE POKOŽKA

Blíží se podzim, vaše pleť se mění a vy ztrácíte své krásné opálení. Nezapomeňte si zkontrolovat svou kosmetickou taštičku!

BLIŽŠÍ INFORMACE

Jak si dopřát krásnou pleť?

Zářivou pleť lze zachovat každý den, a to i bez make-upu! Nejdříve je nutné zjistit svůj typ pleti a používat vhodnou péči o pleť:

• Večerní odlíčení musí být pravidelné jako švýcarské hodinky, jinak hrozí, že ráno budete mít pleť mdlou a podrážděnou.

• Využijte příležitost k odstranění nečistot a kožního mazu nahromaděného během dne a očistěte si obličej šetrným čisticím přípravkem.

• Alespoň jednou týdně provádějte peeling, abyste stimulovali obnovu buněk a vyčistili pleť.

• Každý den použijte hydratační, výživný, zmatňující nebo vyhlazující krém, a to v závislosti na typu vaší pleti. Je také vynikajícím podkladem pro make-up.

• Doplňte svůj denní krém použitím séra přizpůsobeného vašim problémům s pletí (proti stárnutí, pro rozjasnění, hydrataci atd.).

• V případě nepříjemných pocitů nebo suchosti pleť zklidněte a intenzivně hydratujte vhodnou maskou.

• Abyste předcházeli stárnutí pleti, nedokonalostem jako např. tmavým skvrnám nebo určitým problémům s pletí, je nezbytné používat ochranu před sluncem přizpůsobenou vašemu typu pleti.

 

Jak si vybrat správný make-up?

Aby respektovala citlivost vaší pleti, vytvořila společnost Eau Thermale Avène nekomedogenní přírodní make-up s dlouhou výdrží a ochranným faktorem SPF 20 nebo vyšším.

Nejprve vyberte texturu make-upu podle typu vaší pleti a potřebné  míře krycího účinku.

Pokud jsou vaše nedokonalosti výraznější, zvolte make-up s vysokým krytím, který vaši pleť nenápadně vyhladí, například Couvrance vysoce krycí make-up s SPF 30.

Pokud jsou drobné nedokonalosti pleti méně výrazné, zvolte tekutý make-up s lehkou texturou, který líčení propůjčí přirozený vzhled. Stejně jako kompaktní vysoce krycí make-up i Couvrance tekutý krycí make-up se doporučuje pro citlivou pleť.

A konečně, pokud jsou vaše nedokonalosti menší, může být tónovací hydratační krém nebo tónovací opalovací krém to pravé pro opálenější pleť s přirozeným efektem.

K zakrytí tmavých kruhů, vrásek nebo lokálních nedokonalostí slouží Couvrance béžový korektor ve štětci, který precizně a s dlouhodobým efektem koriguje, rozjasňuje a fixuje.

Pokud potřebujete kombinovat make-up s vysokou ochranou proti slunečnímu záření nebo pokud vaše pleť netoleruje některé kosmetické přípravky, doporučujeme minerální make-up, například náš kompaktní vysoce krycí make-up s ochranným faktorem SPF 50.

 

Jak nanášíte make-up na pleť: postup aplikace make-upu

Zakryjte nedokonalosti pomocí barevného korektoru

Přestože make-up sám o sobě sjednocuje pleť a zakrývá nedokonalosti, lze jej také kombinovat s korekční tyčinkou Couvrance, která jemně a lehce neutralizuje barevné nedokonalosti.

Tyto barevné korektory zakrývají barevné odchylky: zarudnutí, tmavé kruhy, hnědé skvrny, jizvy atd. V tomto případě se jedná o první fázi líčení. Lze je nanést na příslušná místa konečky prstů nebo štětcem.

Sjednocení pleti pomocí make-upu

Naberte malé množství tekutého nebo krémového make-up houbičkou a naneste jej na celý obličej, abyste získali zářivý a sjednocený vzhled, poklepáním naneste korektor a rozetřete ho na zbytek obličeje.

Nakonec špičkou Couvrance korektoru ve štětci rozostřete tmavé kruhy, vrásky, malé skvrny atd. Pro přirozený výsledek dokončete poklepáním prstem.

Zkrášlete svou pleť pomocí našeho mozaikového pudru

Pro fixaci make-upu a zmatnění pleti naneste na celý obličej světlý nebo rozjasňující mozaikový pudr. A abyste pleť rozjasnili, naneste na všechna místa, která chcete zvýraznit, trochu rozjasňujícího mozaikového pudru.

Žádný make-up se zdravě zářivým vzhledem<11841/> <11842/>by nebyl kompletní bez závěrečného tónovacího pudru – vytvarujte obličej pomocí mozaikového pudru Healthy Glow nebo Sun. Jsou lepší než tvářenka, protože umožňují<11845/> <11846/>zvýraznit nebo rozjasnit pleť v jediném kroku. Tyto dva tónovací pudry lze aplikovat na lícní kosti, střed čela, špičku brady a krk, abyste dosáhli dokonalého vzhledu pleti.

Fixace make-upu pro zkrášlení pleti

Po nanesení tužky na obočí, řasenky a tónovaného balzámu na rty, make-up na obličeji dolaďte postřikem jemnou mlhou termální vody ve spreji ze vzdálenosti 20 cm, abyste make-up zafixovali. Nyní jste připravena užít si den s make-upem, který vydrží po celý den!

Zpět na začátek