Složka

KYSELINA HYALURONOVÁ

Složka příznivá pro mikrobiom, která se přirozeně vyskytuje v kůži a je schopna hloubkově hydratovat a vyplnit pleť.
Naše kyselina hyaluronová má silnou hydratační a vyplňující schopnost, je čistá a 100% přírodní.
Naše týmy používají kyselinu hyaluronovou, která zajišťuje maximální syntézu této molekuly v pokožce a násobí ji 6krát. Zlepšuje se její hydratační a vyplňující vlastnosti. Získává se z pšenice organickou fermentací za pomoci mléčných bakterií. Její extrakce nevyžaduje žádná organická rozpouštědla, konzervační látky, sulfáty ani vonné látky, takže se jedná o čistou molekulu. Klíčovou složkou pro zpevnění a hloubkovou hydrataci pleti je přírodní kyselina hyaluronová.
Původ:
na rostlinné bázi
Zdroj:
Evropská unie
Patent:
s patentovanými* vlastnostmi
av_hyaluronactivb3_ingrid_177-16x9 472x472

Kyselina hyaluronová o vysoké molekulární hmotnosti

Klíčová složka pro přirozeně a intenzivně hydratovanou pleť

Naše tělo je tvořeno z 60 % z vody. Než se odpaří přes pokožku, obíhá v krvi. Právě tato voda dodává pokožce pružnost. Když je naše pleť dehydrovaná, je suchá, vrásčitá a nepříjemná. Zde přichází na řadu kyselina hyaluronová. Tato čistá a přírodní molekula zajišťuje zadržování vody v našem těle, denně ho hydratuje, navrací pokožce pružnost a posiluje její ochrannou kožní bariéru. 

V našich produktech s termální vodou Avène používáme přírodní kyselinu hyaluronovou, která je mimořádně čistá a má vysokou molekulární hmotnost. Na povrchu pokožky vytváří ochranný film, který jako přirozená bariéra zachycuje vodu a zabraňuje jejímu odpařování pokožkou. Tato forma kyseliny hyaluronové přirozeně chrání pleť před vnějšími nepříznivými vlivy a zároveň poskytuje dlouhodobou hydrataci.

Pravidelným používáním péče o pleť a krémů s kyselinou hyaluronovou docílíte trvalé hydratace pleti a přirozeného obnovení její pružnosti a jemnosti.

 

NĚKOLIK SLOV NAŠEHO ODBORNÍKA

Naše pokožka je chytrá a dokáže se o sebe postarat. U přípravků péče o všechny typy pleti jsme prokázali, že imitace jejích složek přináší maximální výhody: hydratační síla mimetického složení přesahuje hydratační sílu tradičních složení.

KATIA RAVARD-HELLFERManažerka inovativních projektů Eau Thermale Avène

NOVINKA TOLÉRANCE HYDRA-10

První biomimetické hydratační přípravky pro péči o pleť 100% přírodního původu. Jsou bohaté na kyselinu hyaluronovou a termální vodu Avène, zklidňují a hydratují citlivou až reaktivní pleť.

Objevte

Lehoučká kyselina hyaluronová

Klíčová složka pro vyplněnou pleť

Zatímco kyselina hyaluronová s vysokou molekulární hmotností hydratuje a vyplňuje pleť na povrchu, naše kyselina hyaluronová s nízkou molekulární hmotností (HAF 120) se skládá z menších fragmentů, což jí umožňuje působit hlouběji.

Je dokonale kompatibilní s receptory keratinocytů a okamžitě aktivuje signál pro tvorbu kyseliny hyaluronové. Pokožka je tak dlouhodobě zpevněná.

Naše týmy vyvinuly synergii dvou typů přírodní kyseliny hyaluronové v řadě Hyaluron Activ B3, která působí proti známkám stárnutí jak na povrchu pleti, tak v hloubce.

av_hyaluronactivb3_ingrid_182-1x1 472x472

NĚKOLIK SLOV NAŠEHO ODBORNÍKA

Kyselina hyaluronová o nízké molekulární hmotnosti je aktivní zpevňující složka. Posiluje syntézu kyseliny hyaluronové v kůži.

Pro optimální snášenlivost a účinnost je vhodnější zvolit přípravky s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové s vysokou a nízkou hmotností.

DR. ARIADNA ORTIZ BRUGUESDermatoložka

NOVÉ PŘÍPRAVKY HYALURON ACTIVE B3

První produkty Avène pro péči o obličej, které působí na příčiny stárnutí pleti a stimulují buněčnou regeneraci.

Bližší informace

JEŠTĚ HLUBŠÍ PÉČE

Vysoká a nízká molekulární hmotnost: jaký je mezi nimi rozdíl?

 

Kyselina hyaluronová o vysoké molekulární hmotnosti (HPM) je molekula, která kvůli své velké velikosti nemůže proniknout do epidermis, a proto působí pouze na povrchu kůže. Dodává pleti plnost a hydrataci.

Naproti tomu nízkomolekulární kyselina hyaluronová (HAF 120) působí hlouběji. Je dokonale kompatibilní s receptory keratinocytů, maximalizuje syntézu kyseliny hyaluronové v pokožce a zpevňuje ji.

OBJEVTE NAŠE DALŠÍ SLOŽKY

Složky našich produktů jsou pečlivě vybírány s ohledem na jejich účinnost.

Niacinamid

av_ingredient_niacinamide_1x1 500x500

Redukuje vrásky a pigmentaci pleti a zlepšuje její pružnost.

Viz více

Termální voda Avène

AV_EAU-THERMALE_Representation-Eau_png 500x500

Dodává všechny své zjemňující a zklidňující vlastnosti a působí proti podráždění.

Viz více

Aktivní bakuchiol

av_ingredient_sytenol-bakuchiol 500x500

Přírodní a silná aktivní látka proti stárnutí pleti, která je stejně účinná jako retinol.

*Sdružení patentů HAF 120 + RAL: WO2005/082327 a1 – lokální složení obsahující fragmenty hyaluronátu sodného a retinolu použitelné v kosmetické a lékařské dermatologii

Zpět na začátek