Couvrance Kompaktní výživný make-up SPF 30 světlý odstín

Stálá nabídka

Sjednocuje tón pleti - Make-up - Opravuje nedokonalosti

Kompaktní výživnýmake up pro citlivou pleť světlý vyrovnává a koriguje výrazné nedokonalosti velmi světlé a citlivé pleti s přirozeným sametovým vzhledem.

3D fotokorekční komplex

Sjednocuje, chrání před UV zářením, povzbuzuje.

Pudřenka

Lze použít pro Teenageři - Dospělí

Typy pleti Suchá kůže - Velmi suchá kůže - Citlivá pleť

Vaše potřeba/-y Při nedokonalostech - Sjednocená pleť

Vyrobeno v Itálie

APLIKACE
APLIKACE

Zvyšte krásu pleti, včetně té nejcitlivější.

Frekvence užívání

Denně

Tipy pro použití

Aplikujte pomocí houbičky na make-up jemným poklepávání na střed obličeje. Přirozeného vzhledu dosáhnete roztíráním směrem od středu obličeje. Poklepáváním dosáhnete vyššího krytí nebo zakrytí nedokonalostí.

Klinické výsledky
Klinické výsledky

Řada produktů pro korekční péči, které hrají barvami a zároveň korigují všechny typy nedokonalostí.

Testováno v Dermatologickém výzkumném centru.
Výsledky účinnosti¹ :
• 90% zaznamenává příjemný pocit z kůže po celý den.
• 92% respondentů udává, že make up se snadno nanáší.
Používá se v Ateliéru lékařského líčení v hydroterapeutickém centru Station Thermale Avène : Hydroterapeutické centrum, které se zaměřuje výhradně na citlivou pleť, nabízí svým hostům kromě termálních procedur také bezplatné vzdělávací a informační programy : lékařské konference, diskuze a workshopy. Ateliér lékařského líčení přináší konkrétní techniky k zakrytí nedokonalostí pleti na obličeji či na těle určené pro ženy i muže. Řada Couvrance se zavedla jako specializovaná péče na barevné korekce, ať už jde o lehké korekce (drobná zarudnutí, tmavé kruhy atd.), nebo o složité korekce (po operacích, mateřská znaménka, kuperóza, vitiligo, popáleniny atd.).

¹Průměrné procento spokojenosti. Spotřebitelský test provedený na přípravku Kompaktní vysoce krycí výživný make up pro citlivou pleť světlý po dobu 10 dnů na 83 ženách.

Zobrazení zdrojů Skrýt zdroje
SLOŽENÍ SLOŽENÍ

Make-up s vysokým krytím, který velmi přirozeně maskuje výrazné nedokonalosti.

TITANIUM DIOXIDE (CI 77891). C12-15 ALKYL ETHYLHEXANOATE. HYDROGENATED POLYISOBUTENE. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. TALC. TITANIUM DIOXIDE [NANO]. ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE. POLYETHYLENE. SORBITAN SESQUIOLEATE. IRON OXIDES (CI 77492) (CI 77491) (CI 77499). TITANIUM DIOXIDE. NYLON-12. POLYMETHYL METHACRYLATE. SYNTHETIC BEESWAX. ACRYLONITRILE/METHYL METHACRYLATE/VINILYDENE CHLORIDE COPOLYMER. ALUMINA. ASCORBYL PALMITATE. BHT. C30-45 ALKYL CETEARYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER. CYCLOPENTASILOXANE. HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX. ISOPROPYL TITANIUM TRIISOSTEARATE. MICA. SILICA. STEARIC ACID. SYNTHETIC WAX. TOCOPHEROL. WATER (AQUA)

Spotřebiteli se doporučuje, aby před zakoupením výrobku systematicky kontroloval jeho složení.

Sluneční ochrana SPF30

Sluneční-ochrana-SPF30

Chraňte citlivou pokožku před UV zářením.

Pigmenty

Pigmenty

Vysoká koncentrace pigmentů pro intenzivní krytí a přirozený výsledek.

ČASTÉ DOTAZY

Máte nějaký dotaz nebo vás něco zajímá? Naši odborníci jsou tu pro vás.

Chápu, že někdy volíte stejný odstín, jako je barva krku, ale pokud jste zvyklí mít obličej zbarvený do červeného odstínu, rozdíl v tónu vás překvapí. Tmavší odstín č. 3 pro vás bude nejatraktivnější. Až budete příště v obchodě, zkuste si udělat zkušební test na čelisti.

Couvrance Kompaktní výživný make-up má velmi pružnou texturu. Pokud jej nanesete rozetřením, získáte efekt tekutého make-upu, ale s lepším korekčním účinkem a delší výdrží. Pokud chcete větší krytí, jednoduše vezměte trochu Kompaktního výživného make-upu a naneste ho na konkrétní místa.

Můžete jej samozřejmě používat jako jakýkoli jiný barevný korektor. Začněte sjednocením pleti pomocí tekutého make-upu a případné nedokonalosti korigujte tak, že špičkou houbičky nanesete Kompaktní výživný make-up.

love salmon-2x

UDRŽITELNÝ ROZVOJ

To je jádrem našeho úsilí. Pracujeme každý den na tom, abychom přinesli lepší zítřky

Seznamte se s našimi závazky ->

Zpět na začátek