NAŠI PRODEJCI

PŘÍBĚH DŮVĚRY

Značka Eau Thermale Avène se zavázala pokračovat ve svém hlavním poslání: pomáhat všem lidem s citlivou pletí získat lepší pleť a kvalitu života.

Již více než 30 let si značka vytváří silný vztah se zdravotníky založený na důvěře, zejména díky své vizi a vůli svého zakladatele, lékárníka Pierre Fabra. Abychom byli co nejblíže vašim potřebám a mohli na ně lépe reagovat, můžeme se spolehnout na naše historické partnery (kteří jsou zároveň vašimi každodenními zdravotními partnery): lékárníky.
Díky tomu, že si dále udržujeme tento silný a trvalý vztah, vám můžeme nabídnout odborné a konkrétní odpovědi a vždy najít nejvhodnější ošetření s přípravky Eau Thermale Avène. Účinný způsob, jak být vždy ve své kůži!

Značku Eau Thermale Avène rádi doporučujeme celé rodině a všem typům pleti, i té nejcitlivější. Jsme přesvědčeni o účinnosti a bezpečnosti našich přípravků a můžeme je tudíž s důvěrou doporučovat každý den.

Pharmacie Centrale la Collégiale à Guérande

Laboratoires Dermatologiques Avène: nejvěrnější partneři lékárníků

Dermatologické laboratoře Avène a lékárníci mají dlouholetý vztah, zejména díky selektivnímu distribučnímu kanálu přejatému značkou Eau Thermale Avène, ve kterém hrají lékárníci hlavní roli.

Přípravky Avène jsou distribuovány ve více než 20 000 lékárnách po celé Francii.

Snažíme se podporovat a školit lékárníky, aby byli nejlepším prostředníkem informací mezi značkou a vámi, zejména pro ty s nejnáročnějšími typy pleti. Lékárna je místo, kde můžete naslouchat a zvýšit svou informovanost, a zároveň ideální místo k tomu, abyste pochopili své potřeby a našli řešení a péči, která zklidní nepříjemné pocity vaší kůže. Právě tyto kvalitní zkušenosti si chceme udržet ve spolupráci s vašimi lékárníky.

av_thermal spring water_spray_social_12_post_3282779003131_hd 1:1  577 × 577
loc 2-2x
KDE NÁS NAJDETE? Jsme vám vždy po ruce

VYHLEDAT PRODEJCE

Kde najdu své přípravky Eau Thermale Avène?

Odpovídáme na vaše otázky

V lékárně jsou... lékárníci. Jsou to kompetentní odborníci vyškolení v identifikaci patologických projevů (včetně kožních), kteří vám mohou doporučit vhodný postup léčení. Lékárníci z partnerských lékáren naší značky jsou speciálně vyškoleni našimi školiteli, kteří doporučují naše produkty. Vezměte prosím na vědomí, že online lékárny prodávající produkty Eau Thermale Avène rovněž vlastní majitelé lékáren.

Ne, laboratoře Laboratoires Eau Thermale Avène patří do kategorie dermokosmetických laboratoří, tj. laboratoří, které využívají lékařský výzkum pro kosmetické účely, ale pro uvádění jejich výrobků na trh neplatí stejné právní předpisy jako pro lékařské laboratoře. Ke koupi našich výrobků nepotřebujete lékařský předpis, i když vám je někdy lékaři (dermatologové nebo praktičtí lékaři) nebo lékárníci doporučují.

Některé prodejny vydávají vzorky, ale pouze v omezené míře, aby omezily svůj dopad na životní prostředí. Když navštívíte některou z našich prodejen, můžete mít příležitost zúčastnit se některé z pravidelných akcí pořádaných našimi kosmetickými poradci.

Můžete si vyzkoušet naši online diagnostiku pleti! Odpovězte na naše otázky, abyste zjistili, jaký je váš typ pleti, a zjistěte, jaká péče o pleť je pro vás nejvhodnější.

VŠE SE TOČÍ KOLEM VÁS

Připravili jsme pro vás několik věcí, které by vás mohly zajímat. Přejeme vám příjemné čtení...
Zpět na začátek