Zpevňuje, hydratuje, rozjasňuje.
Stálá nabídka
Rozjasňuje - Zhušťuje - Hydratuje
Dokonalá péče proti stárnutí pleti, účinná již po 10 minutách : pleť je vyživená, rozjasněná a intenzivně hydratovaná*.
Avène DermAbsolu MASK Remodelační zpevňující maska pro obnovu kontur zralé pleti je určená pro zralou pleť, která potřebuje obnovit jas, komfort a hustotu.Jemně zahalí pleťa její textura krém v gelu posiluje účinnost složení. Tato lehkákrémová maska uvolňuje v pleti aktivní látky po celý den : - Bakuchiol, skutečný buněčný opravář na rostlinné bázi, který je stejně účinný**jako retinol.- Glykoleol pomáhá bojovat proti vysušování pleti a posiluje její ochrannou funkci.Tyto dvě aktivní složky v kombinaci s provitamínem C a niacinamidem sjednocují barevný odstín pleti a okamžitě jí navracejí jas.Složení obohacené o termální vodu Avène je přirozeně zklidňující a působí proti podráždění.Její vůně zahalí pokožku do jemných květinových tónů (jasmín, růže a fialka).Avène DermAbsolu MASK Remodelační zpevňující maska pro obnovu kontur zralé pleti přináší výsledky za pouhých 10 minut, zkrášluje pleť a dodává příjemný pocit. : pleť je intenzivně hydratovaná, vyživená a zářivá*.To vše s eco-design přístupem : složení tvoří 91 % složek přírodního původu, baleno v recyklovatelných obalech.
Přírodní péče*** pro zralou pleť, viditelný efekt již za 10 minut (intenzivní hydratace, zpevnění a rozjasnění pleti)*.
• OBNOVUJE a tonizuje pleť a zvýrazňuje kontury obličeje.
• ROZJASŇUJE a oživuje pleť.
• Intenzivně HYDRATUJE a zpevňuje pleť.
*Sebehodnocení po 10 minutách doporučené aplikace, u 74 žen, jedna aplikace.
**Testy in vitro.
*Sebehodnocení po 10 minutách doporučené aplikace, 74 žen, jedna aplikace.
***Obsahuje 91 % složek přírodního původu.
Obaly obsahují převážně recyklovatelné materiály
91 % složení přírodního původu
Vyrobeno v továrně s certifikátem vysoké enviromentální kvality***
Rostlina pěstovaná/sklízená bez použití pesticidů
***podle normy ISO 14001 nebo ECOVADIS
Výrobek vyrobený v továrně splňující francouzské sociální normy
Zakoupením tohoto výrobku pomáháte podporovat naše ekologické a společenské závazky:
Termální voda Avène
* Spolu s dermatology prostřednictvím sdružení Euromelanoma, které vytvořili ev
Naše závazky
Aplikujte 1-3krát týdně na celý obličej a krk. Nechte působit 10 minut a odstraňte přebytečné množství, nesmývejte.
Prekurzor základních kožních lipidů (mastné kyseliny, cholesterol, ceramidy). Reaktivuje přirozenou syntézu lipidů v pokožce a bojuje proti vysušování.
Přírodní účinná látka obsažená v semenech rostliny Babchi. Vlastnosti odpovídající vitaminu A nebo retinolu. Silná buněčná restrukturalizace. Stimuluje syntézu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové.
Viditelné výsledky do 10 minut¹, testováno a potvrzeno :
• Podle 2 ze 3 žen opravuje pleť
• Podle 2 ze 3 žen rozjasňuje pleť
• Podle 8 z 10 žen vyživuje pleť
¹Sebehodnocení po 10 minutách doporučené aplikace, u 74 žen, jedna aplikace.
doporučil by tento produkt svému příteli
Helena, 49 let
One year ago
Maska působí opravdu jako balzám, pleť je jako znovuzrozená a pružná, skvěle doplní celou řadu DermAbsolu.