Značka se závazkem ke společnosti

Mezinárodní značka se závazkem ke
společnosti a veřejnému zdraví

Samozřejmá volba používat Termální vodu Avène jako základní aktivní látku pro citlivou pleť šla ruku v ruce s rozhodnutím úzce spolupracovat s hlavními zástupci organizací pro veřejné zdraví ve Francii a na celém světě.

Značka Avène podporuje společenské projekty a svou podporu zdůrazňuje každodenním vytvářením nových partnerství.

Dozvědět se více o partnerstvích značky Avène ve Francii

HanciCapZéro

Značka Avène využívá zkušeností neziskové organizace HandiCapZéro, jak nabídnout nevidomým a zrakově postiženým osobám kompletní informace o našich přípravcích péče o pleť. Informační materiál je dostupný v Braillově písmu a přizpůsobených znacích na webových stránkách handicapzero.org. Tento nový typ spolupráce usnadňuje přístup k informacím a přispívá k vytváření nových příležitostí.

http://www.handicapzero.org

Francouzská asociace pro ichtyózu (AIF)

Značka Avène podporuje cíle, které si klade Hydroterapeutické centrum Avène v utužování vztahů s AIF, která hraje zásadní roli při zvyšování povědomí o ichtyóze mezi širokou veřejností, v lékařském prostředí a v prostředí orgánů veřejné správy. Značka podporuje aktivity, které si asociace předsevzala, s cílem povzbudit ji, aby setrvala ve svých aktivitách.

http://www.ichtyose.fr

Francouzská asociace pro ekzém

Značka Avène poskytuje Francouzské asociaci pro ekzém finanční podporu. Partnerství posiluje roli asociace, která spočívá v komunikaci a informování o formách zánětu kůže (známý jako ekzém), v poskytování podpory pacientům a jejich rodinám a v přispění ke zlepšení kvality jejich života ve spolupráci se zdravotnickými odborníky.

http://www.facebook.com/AssociationFrancaisedelEczema

Národní den prevence rakoviny

Značka Avène přispívá k realizaci vyšetření rakoviny kůže ve Francii i jiných zemích. Ve Francii je značka tradičním partnerem Francouzské národní dermatologické asociace a součástí Národního dne prevence rakoviny kůže, již od prvního ročníku v roce 1998. Do současnosti prošlo vyšetřením 225 000 pacientů.

http://www.syndicatdermatos.org

Současně značka pracuje na dostupných edukačních materiálech (plakáty, brožury, atd.) s cílem podpořit včasné samovyšetření kůže.

Krásná a šťastná

Značka Avène spolupracuje s Asociací Krásná a šťastná, která podporuje ženy s rakovinou. Pomáhá jim chtít o sebe pečovat, znovu získat sebedůvěru a sebeúctu. Všechny ženy mohou získat individuální poradenství v péči o pleť a účastnit se makeup workshopů s cílem obnovit pozitivní obraz sebe sama. Šťastná a krásná je program dostupný v 25 zemích.

http://www.bellebien.fr

Praktické workshopy a konference

Značka Avène spolu s Hydroterapeutickým centrem Avène organizuje školení pro lázeňské pacienty a jejich rodiny. Cílem je sdílení informací a zkušeností a zlepšení kvality života.

 • Tématické konference

  Hydroterapeutické centrum Avène nabízí pacientům kromě hydroterapeutické léčby program konferencí, které pomáhají porozumět kožním onemocněním (lupénka, atopická dermatitida, atd.), typům léčebné péče, radám pro zmírnění pocitů strachu, stresu, atd.

 • Workshop medicínského makepu

  V Hydroterapeutickém centru Avène jsou specialisté, kteří mohou naučit jak muže, tak ženy používat speciální techniky zamaskování nedokonalostí na obličeji a těle, bez ohledu na kožní obtíže. Jednoduché kroky, jak se znovu cítit dobře ve své kůži a jak se cítit sebevědomý. Značka Couvrance je vytvořena s cílem nabídnout vynikající bezpečnost pro tu nejcitlivější pleť: Testováno na "nahé" kůži (model poškozené kůže)- Bez parfemace (1) - Hypoalergenní (2) - Nekomedogenní - UV ochrana (3) - Bez konzervantů (4) - Vodě, potu a otěru odolné

  https://www.eau-thermale-avene.cz/
 • Vzdělávací workshopy

  Hydroterapeutické centrum Avène vyvinulo vzdělávací program, který má za cíl informovat a učit pacienty a jejich doprovod lépe se vyrovnat se svou nemocí v každodenním životě. Tři workshopy jsou určené pro dospělé a děti :

  • Hygiena a hydratace: doporučení správných postupů každodenní péče o kůži.
  • Alternativa škrábání: doporučení, jak preventivně působit a zklidňovat svědění.
  • Relaxace: jednoduché, snadno proveditelné techniky, jak se naučit relaxovat a odpoutat se od každodenního stresu.
  http://www.avenecenter.com
 • Vzdělávací materiály

  Hydroterapeutické centrum Avène zajišťuje informační brožurky, které poskytují pacientům praktické rady o správné péči doma.

Nadace pro atopickou dermatitidu

Značka Avène je zakládajícím členem Nadace pro atopickou dermatitidu, která má několik úkolů: financovat a podporovat výzkum, navrhovat a realizovat vzdělávací materiály a iniciativy zaměřené na vytváření a distribuci informačních nástrojů.

http://www.fondation-dermatite-atopique.org

Nadace pro rakovinu kůže

Značka Avène je propojena s Nadací pro rakovinu kůže, která bojuje proti kožním nádorům, což spočívá v lepší informovanosti, včasném odhalení a rychlé a efektivní léčbě. Nadace doporučuje fotoprotektivní přípravky Avène SPF 50+ s velmi vysokou ochranou, protože zajistí kůži bezpečnost a pomáhají předcházet poškození kůže vyvolanému sluncem.

http://www.skincancer.org
Poslat e-mailem

Každá pleť má svě specifické potřeby,
objevte svůj rituál péče s Eau Thermale Avène.

Spustit diagnostiku
 • Doporučení produktů pro Váš typ pleti
 • Přístup k Vašim oblíbeným produktům a recenzím
 • Uložte si své nákupy, abychom Vás mohli odměnit za Vaši loajalitu
Zaregistrujte se nyní

Vyhledávání

Přihlašte se prosím

Pro uložení informace musíte být přihlášení do vašeho účtu Avène.


Přihlásit se nebo založit účet

Ohodnotit

Můj účet

-Den
-Měsíc
-Rok

Značky skupiny Pierre Fabre:

*Povinná pole

Děkujeme vám za hodnocení!

Váš komentář byl zařazen do fronty ke kontrole administrátorem. Po zkontrolování bude publikován.