SUN

ideální pro citlivou pokožku

Díky šetrnému složení s minimem chemie a obsahu zklidňující termální vody Avène jsou naše produkty sluneční ochrany ideální pro vaši citlivou pokožku, kterou chrání, ale nedráždí ji.

vybrat produkt

karolína plíšková a avène

Proč si Karolína Plíšková vybrala právě naši značku, a které přípravky jsou její nejoblíbenější? „Na slunci trávím nejen hodiny, ale celé dny, ať už při turnajích nebo trénincích. Slunečné dny miluji...

zjistit více

nejvyšší úroveň ochrany

Produkty sluneční ochrany Eau Thermale Avène poskytují pleti maximální ochranu, díky unikátnímu patentovanému systému minimálního množství filtrů vyvinutému v našich laboratořích. Jejich bezpečnost je zaručena klinickými studiemi a splňují nejpřísnější standardy.

jen nejdůležitější filtry

Náš fotoprotekční systém se skládá jen ze 4 filtrů, které dohromady poskytují kůži komplexní nadstandardní ochranu. Díky obsahu jen těch nejdůležitějších filtrů jsou naše přípravky sluneční ochrany šetrné k citlivé pleti a nedráždí ji. Důležitá je i jejich mimořádná 90% fotostabilita.

příjemná nelepivá voděodolná textura

Díky inovativnímu složení je používání našich produktů opravdu pohodlné. Určitě oceníte jejich technologii textury "Nude skin feel", která na kůži nezanechává lepivý film a krásně se vstřebává, navíc absorbuje pot a kožní maz. Váš čas strávený na sluníčku bude proto díky ní ještě příjemnější.

ochrana DNA

Naše produkty sluneční ochrany obsahují komplex antioxidačních látek Pre-tokoferyl a Thialidin, který poskytuje komplexní ochranu buněk proti poškození způsobenému volnými radikály, které je při slunění ohrožují.

Produkty pro ty nejmenší

Řada sluneční ochrany speciálně určená pro děti poskytuje nejvyšší úroveň ochrany jejich zranitelné kůži, neobsahuje parfemaci, je voděodolná a z 90% fotostabilní.

vybrat

Minerální řada pro alergickou či atopickou pleť

Řada s minerálními filtry je navržena speciálně pro kůži trpící alergií na slunce či atopií. Brání slunečním paprskům, aby do ní pronikaly a působily tak její podráždění. Je zcela bez parfemace.

vybrat

složení respektující oceán

Naše produkty sluneční ochrany neobsahují látky toxické pro vodní organismy, žádný z filtrů není ve vodě rozpustný, jsou bez silikonů a jejich složení se nehromadí v organismu vodních živočichů. Proto jsou velmi šetrné k přírodě.

Kde je nakoupíte?

Produkty sluneční ochrany Eau Thermale Avène můžete zakoupit ve většině lékáren. Vyhledejte si naše partnerské lékárny ve vašem okolí.

vyhledat lékárnu

nakoupit u partnerů

Poslat e-mailem

Každá pleť má svě specifické potřeby,
objevte svůj rituál péče s Eau Thermale Avène.

Spustit diagnostiku
  • Doporučení produktů pro Váš typ pleti
  • Přístup k Vašim oblíbeným produktům a recenzím
  • Uložte si své nákupy, abychom Vás mohli odměnit za Vaši loajalitu
Zaregistrujte se nyní

Vyhledávání

Přihlašte se prosím

Pro uložení informace musíte být přihlášení do vašeho účtu Avène.


Přihlásit se nebo založit účet

You can't post more than one comment on a product

Ohodnotit

* Povinná pole

Můj účet

-Den
-Měsíc
-Rok

Značky skupiny Pierre Fabre:

*Povinná pole

Děkujeme vám za hodnocení!

Váš komentář byl zařazen do fronty ke kontrole administrátorem. Po zkontrolování bude publikován.