Vysoce účinná péče ke zklidnění pokožky.
XeraCalm A.D

XeraCalm A.D

Vysoce účinná péče ke zklidnění pokožky.

Když se suchá pokožka stane synonymem nepříjemných pocitů, které přecházejí do svědění u dospělých a ještě více u dětí, není to již otázka pouhé hydratace: je třeba obnovit funkci ochranné kožní bariéry a navráti jí komfort.

Zjistěte více o naší řadě XeraCalm A.D. – speciálně vyvinuté pro atopickou pokožku – a našich odborných znalostech s cílem navrátit vám klid.

XeraCalm A.D

SOS PÉČE

Zklidňující koncentrovaná péče

  • Zmírňuje svědění* okamžitě po aplikaci
  • Vhodná pro silně podrážděná a svědivá ložiska

Jedná se o pohotovostní SOS péči při intenzivním lokalizovaném svědění. Okamžitě snižuje intenzitu svědění a suchost na opakovaně svědících místech v obličeji, včetně očních víček, a na těle. A protože intenzivní lokalizovaé svědění se může objevit kdekoli a kdykoli, díky jeho malým rozměrům ji můžete vzít všude s sebou.

Úleva od svědění

SOS PÉČE
PROKÁZANÁ ÚČINNOST

Má péče o pleť, má hrdinka!

-69 %¹Okamžité zmírnění svědění*
75 %²Hydratovaná pokožka
-49 %³Zmírnění viditelných projevů u osob s atopií již po 3 dnech.

XeraCalm A.D

STANDARD VE ZKLIDŇUJÍCÍ PÉČI

Relipidační balzám

  • Zmírňuje svědění*
  • Vyživuje velmi suchou pokožku

Úleva je na cestě!
Tato každodenní emolienční péče hloubkově vyživuje pokožku a obnovuje její komfort. Jedná se o nejlepší přípravek pro zklidnění svědění a obnovení rovnováhy kožního mikrobiomu!

Výživou k prevenci

STANDARD VE ZKLIDŇUJÍCÍ PÉČI

NĚKOLIK SLOV NAŠEHO ODBORNÍKA

Evropské dermatologické fórum udělilo emolienčním přípravkům XeraCalm A.D status Emollient Plus. Přípravky Emollient Plus zlepšují léze atopického ekzému a ovlivňují kožní mikrobiom u pacientů s atopickým ekzémem.

DR. ARIADNA ORTIZ BRUGUESDermatoložka a Medical director Dermatologických laboratoří Avène

Hledám produkt XeraCalm A.D na

Vyšší účinnost

Aktivní látka speciálně pro atopickou pokožku: I-MODULIA®
K vývoji první jedinečné a multikompetentní biotechnologické aktivní látky z termální vody Avène bylo zapotřebí dvanáct let výzkumu:
I-modulia®

Na základě této patentované aktivní látky byla vytvořena ultra inovativní a účinná řada XeraCalm A.D, která je vhodná pro péči o obličej a tělo kojenců, dětí i dospělých. Tato výjimečná aktivnílátka působí přímo na faktory, které se podílejí na vzniku atopického ekzému, a zejména na svědění*.

av_xeracalm-ad_page-gamme-473-418
AV_XERACALM_A-D_2021_STERILE_COSMETICS_GIF_FRENCH

Abychom zachovali pouze ty složky, které jsou pro pleť prospěšné, a obešli se bez jakýchkoli konzervačních látek, vyvinuly naše laboratoře jedinečný proces: Sterilní kosmetika®. Tato jedinečná technologie umožňuje, aby byl produkt po celou dobu používání sterilní a bez jakékoli vnější kontaminace.

XeraCalm A.D tak poskytuje pokožce se sklonem k atopickému ekzému respekt a bezpečí, které hledá.

BLIŽŠÍ INFORMACE

av_xeracalm_ad_pikedoo_programme 1800x800

Náš program „21 příběhů proti škrábání“

Jste rodič? Zdráhá se vaše dítě používat krém proti svědění?

Přestože je každodenní aplikace emolienčního přípravku klíčem ke zklidnění pokožky, je někdy velmi obtížné zavést tuto rutinu u dětí. Proto naši odborníci vytvořili jedinečnou zábavnou hru a návod,které vám pomohou zavést každodenní hydratační péči.

Sledujte dobrodružství Pikédoo, malé postavičky s ekzémem. Každý den po dobu 21 dní poslouchejte vyprávění jeho roztomilých dobrodružství, když je čas na hydrataci: zabere přesně tolik času, abyste si zábavnou formou vštípili správné postupy a zároveň strávili čas společně!

Poslechněte si příběhy

av_xeracalm_ad_pikedoo_cremage_original

ČASTÉ DOTAZY

Máte dotaz nebo vás něco zajímá? Jsme tu vždy pro vás

Relipidační balzám a Relipidační krém jsou každodenní pravidelná péče k prevenci a zmírnění suchosti a svědění pokožky*. Zklidňující koncentrovaná péče se aplikuje navíc lokálně, aby okamžitě zmírnila intenzivní svědění*. Je to SOS produkt, který musíte mít vždy u sebe! Ať už se jedná o balzám nebo krém, přizpůsobte texturu svému typu pokožky nebo ročnímu období: balzám, pokud je vaše pokožka velmi suchá, krém v případě mírnější suchosti.

Zklidněte a rychle ulevte své pleti pomocí obkladu z termální vody Avène: nastříkejte vodu na kapesníky a nechte je 10 minut přiložené na obličeji. V případě svědění* pravidelně aplikujte Zklidňující koncentrovanou péči, je-li to nutné i na oční víčka. V případě podráždění používejte jednou až dvakrát denně ochranný obnovující krém. Preventivně alespoň jednou denně pleť hydratujte a chraňte použitím Relipidačního krému nebo balzámu.

Jednoduchá, ale nezbytná každodenní rutina zmírňující suchost pokožky a obvovující její ochrannou funkci. Tato péče snižuje frekvenci flare-upů. Zde je naše rada:
Jemně čistěte pokožku s použitím Relipidačního mycího oleje. Dbejte na to, aby teplota vody nepřesáhla 32–34 °Ca sprcha nebo koupel netrvala déle než 10 minut. Hydratujte a chraňte pokožku Relipidačním krémem nebo balzámem alespoň jednou denně, a to i v případě, že se zdá, že máte stav pokožky pod kontrolou.

1Vlastní hodnocení na analogové stupnici u 68 osob s atopickou dermatitidou a/nebo lokalizovanými suchými místy s intenzivním svěděním. Zhodnocení pocitů svědění bezprostředně po aplikaci Zklidňující koncentrované péče. 2Hodnocení indexu hydratace 1 hodinu po jednorázové aplikaci, 20 osob. 3Hodnocení L-PO-SCORAD u 49 subjektů s atopií s lokalizovanými suchými místy a svěděním, po aplikaci Zklidňující koncentrované péče 4x denně po dobu 3 dnů.

*způsobené suchostí pokožky

Zpět na začátek