Hydroterapeutické centrum

PROSTŘEDÍ

PROSTŘEDÍ

Avène leží v srdci krajiny Monts et des Sources na úpatí pohoří Cévennes v nadmořské výšce 350 m.

VÝJIMEČNÁ GEOGRAFICKÁ POLOHA

Malebné městečko Avène se nachází v údolí zátočin řeky Orb a je součástí Přírodního parku Languedoc, v oblasti mezi Monts de l'Espinouse a l'Escandorgue až k severní části kraje Hérault. Tento kraj má bohatou historii, kterou připomínají významné kulturní i přírodní památky.

VELKOLEPÝ PŘÍRODNÍ PARK

Přírodní park Horního Languedocu (Parc Naturel du Haut-Languedoc), založený v roce 1973, se rozkládá na 260 000 hektarech a ze dvou třetin jej tvoří lesy.

Návštěvní řád parku pamatuje na jeho dlouhodobý rozvoj, jak po stránce ekonomické, tak i kulturní a sociální. Chráněna jsou zde přírodní obydlí, krajina a příroda sama. Kvalita vody je neustále kontrolována.

TEPLÉ A SLUNEČNÉ PODNEBÍ

Oblast Přírodního parku Horní Languedoc (Parc Naturel Régional du Haut-Languedoc) ovlivňuje klima Atlantického oceánu, ovšem zároveň i Středozemního moře.
Proto je zdejší příroda velmi rozmanitá a krajina tak výjimečná. Vyskytuje se tu mnoho rostlinných i živočišných druhů. Výhodami polohy městečka Avène je prosluněné podnebí s příjemnými teplotami a panenská příroda.

Pramen termální vody Avène prýští z hloubky země, kde se přetváří a po více jak čtyřicetileté cestě se tato průzračná čistá voda dostává na povrch v objemu 70 000 litrů za hodinu.

The brand Eau thermale Avène

Site thermal

Poslat e-mailem

Vyhledávání

Přihlašte se prosím

Pro uložení informace musíte být přihlášení do vašeho účtu Avène.


Přihlásit se nebo založit účet

You can't post more than one comment on a product

Ohodnotit

* Povinná pole

Můj účet

-Den
-Měsíc
-Rok

Značky skupiny Pierre Fabre:

*Povinná pole

Děkujeme vám za hodnocení!

Váš komentář byl zařazen do fronty ke kontrole administrátorem. Po zkontrolování bude publikován.