Skrýt Vyhledat produktovou řadu / potřebu
Tolérance extrême

Řada Tolérance extrême

Maximální snášenlivost pro všechny typy citlivé pleti díky minimu ingrediencí a sterilnímu balení, které dovoluje, aby přípravky byly zcela bez konzervantů.
 

Názor odborníka

Otázky / Odpovědi
  • D.E.F.I (Dispositif Exclusif Formule Intacte) je patentovaná technologie uzávěru umožňující uchovat výrobek bez konzervačních látek v tubě. Technologie D.E.F.I zaručuje sterilitu přípravku během celé doby jeho používání.

  • Při použití airless systému je znemožněn přístup vzduchu do nádoby a následná oxidace výrobku. Přesto ve vrchní části dávkovače s přípravkem zůstává část obsahu, která nezůstane sterilní. Je zde tedy riziko zpětné kontaminace výrobku, což vyžaduje přidání konzervantů.

  • Sterilní přípravek - unikátní proces v dermokosmetice, ve kterém probíhá sterilizace během celého procesu výroby a následně je výrobek uchováván v dokonale hermeticky uzavřeném těsícím systému. Částečná sterilizace umožňuje balení za přesně vymezených, avšak ne naprosto sterilních podmínek. Sterilizace výrobku probíhá před jeho uložením do sterilního obalu (to je také princip výroby UHT mléka).

  • Řada přípravků Tolérance extrême byla vyvinuta pro tu nejcitlivější alergickou kůži. Je určena všem, kdo hledají maximální ochranu.

  • Tato kůže má sníženou obranyschopnost a citlivěji reaguje na bakterie a některé látky látky (např. konzervační látky). Přípravky řady Tolérance extrême zklidňují a hydratují kůži. Neobsahují žádné  konzervační látky ani žádné potenciálně dráždivé složky.

  • Konzervační látka zabraňuje množení mikroorganismů v přípravku. Příloha VI směrnice EU jich uvádí celkem 57. Tento antimikrobiální účinek mají i některé jiné látky obsažené v kosmetických přípravcích. tyto látky jsou primárně určeny k jinému účelu (parfemace, barviva). Látky tohoto typu sice nejsou zařazené do skupiny konzervantů, konzervační účinky ale přesto mají (např. některé druhy alkoholů, esenciální oleje, etylhexylglycerin…).

  • Přípravky řady Tolérance extrême neobsahuje žádné konzervační látky, ani látky s konzervačními účinky. Jejich výjimečnost spočívá v tom, že jsou sterilní - neporušenost je zaručena technologií D.E.F.I.

  • Tolérance extrême čisticí mléko i Tolérance extrême krém obsahují ty jen nejpodstatnější účinné látky. Řada Tolérance extrême tak nabízí přecitlivělé alergické pleti maximální ochranu.

Všechny textury
Poslat e-mailem

Vyhledávání

Přihlašte se prosím

Pro uložení informace musíte být přihlášení do vašeho účtu Avène.


Přihlásit se nebo založit účet

You can't post more than one comment on a product

Ohodnotit

* Povinná pole

Můj účet

-Den
-Měsíc
-Rok

Značky skupiny Pierre Fabre:

*Povinná pole

Děkujeme vám za hodnocení!

Váš komentář byl zařazen do fronty ke kontrole administrátorem. Po zkontrolování bude publikován.