Hydroterapeutické centrum

DERMATOLOGICKÉ HYDROTERAPEUTICKÉ CENTRUM

DERMATOLOGICKÉ HYDROTERAPEUTICKÉ CENTRUM

Unikátní vlastnosti termální vody Avène nejlépe potvrzují výsledky léčby v Dermatologickém hydroterapeutickém centru.

MODERNÍ ŘEŠENÍ

Moderní architektura Dermatologického hydroterapeutického centra, které bylo otevřeno v roce 1990 a rozšířeno v roce 2004, dokonale zapadá do přírodního kontextu okolí pramene Sainte Odile.

PŘÍJEMNÝ POBYT

Hydroterapeutické centrum se plně věnuje dermatologické léčbě, každoročně přijímá 2600 dospělých nebo dětských pacientů a lázeňských hostů, jimž poskytuje účinnou hydroterapii.

Lázeňský dům má nejmodernější lékařské vybavení. Hydroterapeutická léčba probíhá pod přísnou lékařskou kontrolou a výrazně přispívá k dobré pověsti termální vodě Avène. Do tohoto překrásného zeleného údolí přijíždějí pochopitelně lázeňští hosté a pacienti nejen z Evropy, ale i ze Spojených států, Japonska a Číny.

Dermatologické hydroterapeutické centrum může být právem hrdé na ocenění Aquacert HACCP Thermalisme, které je výrazem odměny za úsilí a kvalitu poskytovaných služeb.
Certifikát je formou vyjádření uznání kvality práce a profesionality nejenom ze strany odborníků, ale i sdružení spotřebitelů.

LÉČBA NA MÍRU

Každodenní program hydroterapie probíhá pod vedením dermatologů. Jeho obsahem jsou základní léčebné postupy a doplňková léčba ve formě individuálně předepsaných ošetření. Dermatologické hydroterapeutické centrum také vypracovalo vzdělávací a informační programy, které pomáhají pacientům lépe chápat své onemocnění a optimalizovat přínos hydroterapeutické kúry.

Pramen termální vody Avène prýští z hloubky země, kde se přetváří a po více jak čtyřicetileté cestě se tato průzračná čistá voda dostává na povrch v objemu 70 000 litrů za hodinu.

The brand Eau thermale Avène

Hydroterapeutické centrum

Poslat e-mailem

Vyhledávání

Přihlašte se prosím

Pro uložení informace musíte být přihlášení do vašeho účtu Avène.


Přihlásit se nebo založit účet

You can't post more than one comment on a product

Ohodnotit

* Povinná pole

Můj účet

-Den
-Měsíc
-Rok

Značky skupiny Pierre Fabre:

*Povinná pole

Děkujeme vám za hodnocení!

Váš komentář byl zařazen do fronty ke kontrole administrátorem. Po zkontrolování bude publikován.