Hydroterapeutické centrum

AVÈNE, VÝROBNÍ JEDNOTKA

AVÈNE, VÝROBNÍ JEDNOTKA

Výrobní jednotka, otevřená v roce 1989, je postavena v ekologicky zachovalém prostředí přímo na místě, kde vyvěrá pramen termální vody Avène.

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ

Výrobní jednotka, otevřená v roce 1989, je postavena v ekologicky zachovalém prostředí přímo na místě, kde vyvěrá pramen termální vody Avène. postupně rozšířena. Dnes představuje plochu o 17 000 m² a jeho základním cílem stále zůstává respektování a ochrana životního prostředí.

ZÁRUKA VYSOKÉ KVALITY

Výrobní závod, který je farmaceutickým zařízením, letos vyrobil 7 000 tun přípravků a naplnil 63 milionů balení, které splňují normy ISO 9001 a 13485.

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ

Aby byla zaručena ochrana vlastností termální vody Avène, která má léčebné účinky na citlivou, přecitlivělou alergickou kůži, byla provedena speciální opatření:
Přímé propojení pramene vyvěrající vody s výrobním závodem,

Nepřetržitý provoz.

Ve výrobním závodě pracuje 230 zaměstnanců, kteří se věnují výrobě, plnění, balení i kontrole přípravků značky Eau thermale Avène. Tato aktivita oživila ekonomiku celého kraje...
 
  • Certifikát ISO 9001 potvrzuje fungování systému řízení vynikající kvality.
  • Certifikace ISO 13485 se opírá o stejné principy platné pro farmaceutický průmysl. (Termální voda Avène).

Ve výrobní jednotce byla instalována zařízení na výrobu a plnění přípravků řady Tolérance Extrême D.E.F.I. (Dispositif Exclusif Formule Intacte), a to za dodržování stejných podmínek, které jsou kladeny na farmaceutické výrobce sterilních léčiv. Tento výrobní postup  v oblasti dermokosmetiky je světovým unikátem a zahrnuje obzvlášť přísné kontroly na úrovni všech etap výrobního procesu, které tak garantují sterilitu vyráběných přípravků.

Pramen termální vody Avène prýští z hloubky země, kde se přetváří a po více jak čtyřicetileté cestě se tato průzračná čistá voda dostává na povrch v objemu 70 000 litrů za hodinu.

The brand Eau thermale Avène

Site thermal

Poslat e-mailem

Vyhledávání

Přihlašte se prosím

Pro uložení informace musíte být přihlášení do vašeho účtu Avène.


Přihlásit se nebo založit účet

You can't post more than one comment on a product

Ohodnotit

* Povinná pole

Můj účet

-Den
-Měsíc
-Rok

Značky skupiny Pierre Fabre:

*Povinná pole

Děkujeme vám za hodnocení!

Váš komentář byl zařazen do fronty ke kontrole administrátorem. Po zkontrolování bude publikován.