Hydroterapeutické centrum

AVÈNE, TERMÁLNÍ VODA

AVÈNE, TERMÁLNÍ VODA

Zklidňující, zjemňující a působící proti podráždění termální voda Avène s bohatým obsahem aktivních účinných látek je indikovaná k ošetření té nejcitlivější kůže.

AVÈNE, TERMÁLNÍ VODA

Okamžitě je zachycena a vedena do továrny, kde se s využitím nemodernější technologie vyrábějí přípravky dermokosmetických laboratoří Avène, a také do termálních lázní, kde slouží ke zklidnění citlivé a přecitlivělé kůže pacientů.

Bakteriologická kvalita termální vody z Avène je systematicky přísně kontrolována.

Oddělení výzkumu a vývoje Pierre Fabre neustále zdokonaluje nové účinné látky, které jsou součástí originálních složení a spojují nejvyšší účinnost a náročné požadavky na toleranci kůže.

Avène, Dermatologické hydroterapeutické centrum

Výjimečnost, typické vlastnosti a účinky termální vody Avène byly prokázány četnými vědeckými studiemi, nicméně skutečné vědecké naplnění bylo dosaženo v r. 2007. V tomto roce došla do svého cíle další průkopnická iniciativa - přímo v srdci sídla Avène bylo založeno centrum výzkumu vody. Zklidňující, zjemňující a působící proti podráždění termální voda Avène s bohatým obsahem aktivních účinných látek je indikovaná k ošetření té nejcitlivější kůže.
 • Nízký obsah minerálů 266 mg/litr
 • Vyvážený poměr vápníku a hořčíku
 • Bohatá na křemičitany: 10,6 mg/litr
 • Vysoký obsah stopových prvků
 • pH neutrální: 7,5
 • Je bakteriologicky čistá
 • 1996 : Tolérance extrême je zatím nejbezpečnějším kosmetickým přípravkem na trhu. Jde o unikátní spojení sterilního balení a inovativního složení, které zaručuje neměnnou kvalitu a sterilitu přípravku během celé doby používání. Bez konzervantů, parabenů, parfemace a alkoholu.
 • 2010: uvedení patentovaného uzávěru D.E.F.I (Dispositif Exclusif Formule Intacte). Tento patent byl získán za nový systém uzavírání tub jakéhokoliv objemu. Zaručuje naprostou ochranu přípravku, který neobsahuje žádné konzervační látky a zůstává sterilní po celou dobu používání. Exkluzivní sterilní balení je k dispozici u řady Tolérance extrême a u řady pro intolerantní pleť (C.P.I, C.P.I. riche).

Pramen termální vody Avène prýští z hloubky země, kde se přetváří a po více jak čtyřicetileté cestě se tato průzračná čistá voda dostává na povrch v objemu 70 000 litrů za hodinu.

The brand Eau thermale Avène

Site thermal

Poslat e-mailem

Každá pleť má svě specifické potřeby,
objevte svůj rituál péče s Eau Thermale Avène.

Spustit diagnostiku
 • Doporučení produktů pro Váš typ pleti
 • Přístup k Vašim oblíbeným produktům a recenzím
 • Uložte si své nákupy, abychom Vás mohli odměnit za Vaši loajalitu
Zaregistrujte se nyní

Vyhledávání

Přihlašte se prosím

Pro uložení informace musíte být přihlášení do vašeho účtu Avène.


Přihlásit se nebo založit účet

You can't post more than one comment on a product

Ohodnotit

* Povinná pole

Můj účet

-Den
-Měsíc
-Rok

Značky skupiny Pierre Fabre:

*Povinná pole

Děkujeme vám za hodnocení!

Váš komentář byl zařazen do fronty ke kontrole administrátorem. Po zkontrolování bude publikován.