Hydroterapeutické centrum

AVÈNE, TERMÁLNÍ VODA

AVÈNE, TERMÁLNÍ VODA

Zklidňující, zjemňující a působící proti podráždění termální voda Avène s bohatým obsahem aktivních účinných látek je indikovaná k ošetření té nejcitlivější kůže.

AVÈNE, TERMÁLNÍ VODA

Okamžitě je zachycena a vedena do továrny, kde se s využitím nemodernější technologie vyrábějí přípravky dermokosmetických laboratoří Avène, a také do termálních lázní, kde slouží ke zklidnění citlivé a přecitlivělé kůže pacientů.

Bakteriologická kvalita termální vody z Avène je systematicky přísně kontrolována.

Oddělení výzkumu a vývoje Pierre Fabre neustále zdokonaluje nové účinné látky, které jsou součástí originálních složení a spojují nejvyšší účinnost a náročné požadavky na toleranci kůže.

Avène, Dermatologické hydroterapeutické centrum

Výjimečnost, typické vlastnosti a účinky termální vody Avène byly prokázány četnými vědeckými studiemi, nicméně skutečné vědecké naplnění bylo dosaženo v r. 2007. V tomto roce došla do svého cíle další průkopnická iniciativa - přímo v srdci sídla Avène bylo založeno centrum výzkumu vody. Zklidňující, zjemňující a působící proti podráždění termální voda Avène s bohatým obsahem aktivních účinných látek je indikovaná k ošetření té nejcitlivější kůže.
  • Nízký obsah minerálů 266 mg/litr
  • Vyvážený poměr vápníku a hořčíku
  • Bohatá na křemičitany: 10,6 mg/litr
  • Vysoký obsah stopových prvků
  • pH neutrální: 7,5
  • Je bakteriologicky čistá
  • 1996 : Tolérance extrême je zatím nejbezpečnějším kosmetickým přípravkem na trhu. Jde o unikátní spojení sterilního balení a inovativního složení, které zaručuje neměnnou kvalitu a sterilitu přípravku během celé doby používání. Bez konzervantů, parabenů, parfemace a alkoholu.
  • 2010: uvedení patentovaného uzávěru D.E.F.I (Dispositif Exclusif Formule Intacte). Tento patent byl získán za nový systém uzavírání tub jakéhokoliv objemu. Zaručuje naprostou ochranu přípravku, který neobsahuje žádné konzervační látky a zůstává sterilní po celou dobu používání. Exkluzivní sterilní balení je k dispozici u řady Tolérance extrême a u řady pro intolerantní pleť (C.P.I, C.P.I. riche).

Pramen termální vody Avène prýští z hloubky země, kde se přetváří a po více jak čtyřicetileté cestě se tato průzračná čistá voda dostává na povrch v objemu 70 000 litrů za hodinu.

The brand Eau thermale Avène

Site thermal

Poslat e-mailem

Vyhledávání

Přihlašte se prosím

Pro uložení informace musíte být přihlášení do vašeho účtu Avène.


Přihlásit se nebo založit účet

You can't post more than one comment on a product

Ohodnotit

* Povinná pole

Můj účet

-Den
-Měsíc
-Rok

Značky skupiny Pierre Fabre:

*Povinná pole

Děkujeme vám za hodnocení!

Váš komentář byl zařazen do fronty ke kontrole administrátorem. Po zkontrolování bude publikován.