31/08/2017 - Aktuální údaje

Péče o suchou kůži pro celou rodinu

Projevy suché pokožky trpí mnoho lidí obou pohlaví, stejně jako všech věkových kategorií. Suchá pokožka je zapříčiněna nedostatečným vytvářením kožního mazu, zeslabováním vrstev kůže a následným pnutím a křehkostí kůže. Tento typ pokožky se nejčastěji dědí po rodičích, ale také ho můžete v průběhu života „získat“ působením vnějších či vnitřních vlivů.

Hlavní vnější příčiny jsou životní prostředí, sluneční záření, nevhodná péče o pokožku, riziková povolání nebo kouření. Mezi ty vnitřní například řadíme dědičnost, hormonální vlivy, věk, strava, dehydratace nebo užívání léků.

Máme řešení pro vás i celou vaši rodinu!


Řada TriXéra NUTRITION

trixera_nutrition_logo_290x150.png
logo TriXéra NUTRITION

Každodenní péče o suchou kůži celé rodiny
16-visuel_trixera_112671-ok-pf.png
model visual TriXéra

Řada TriXéra NUTRITION obsahuje pečlivě vybrané aktivní látky, které vyživují a obnovují kožní bariéru. Jedná se o rostlinné lipidické trio, látku Selectoise, která je patentem společnosti Pierre Fabre a Termální vodu Avene, která je součástí všech produktů Eau Thermale Avene a působí proti podráždění.

Výhoda produktů TriXéra NUTRITION je v jejich nutri-fluidní textuře, která je výživná jako balzám, ale zároveň lehká jako fluid. Díky tomu se rychle vstřebává, je nemastná a nelepivá a umožňuje obléknutí ihned po aplikaci produktu. Všechny tři TriXéra NUTRITION produkty jsou dostupné ve velkém rodinném balení 400 ml.

NUTRI-FLUID Mléko
17-trixera-lait_400ml.png
mléko

TriXera NUTRITION Mléko vyživuje, chrání a je hypoalergenní. Je určené pro suchou citlivou kůži. Obsahuje 66 % Termální vody Avene, která zklidňuje pokožku a působí proti podráždění. Má jemně parfemovanou texturu a kůži poskytuje 48 h hydrataci. Je vhodné pro péči o obličej i tělo.

NUTRI-FLUID Balzám
17-trixera-baume_400ml.png
balzám


Díky výživnější textuře je TriXera NUTRITION Balzám vhodný pro velmi suchou citlivou kůži. Na rozdíl od mléka obsahuje více olejových složek, a tak kůži chrání před dehydratací. Balzám je bez parfemace a je vhodný pro péči o obličej i tělo. Poskytuje 48 h hydrataci a vysokou výživu pokožky.

NUTRI-FLUID Sprchový gel
 
                                                                                  
17-trixera-nettoyant_400ml.png
sprchový gel

TriXera NUTRITION Sprchový gel je bez mýdla a je hypoalergenní. Protože nám záleží na životním prostředí, složení tohoto sprchového gelu je BIODEGRADABILNÍ. Je vhodný pro suchou i velmi suchou citlivou kůži celé rodiny*. Jeho jemně parfemovaná textura zajišťuje komfort kůže a potěšení z každodenního použití.
*Nevhodné pro děti do 3 let.

 

Poslat e-mailem

Vyhledávání

Přihlašte se prosím

Pro uložení informace musíte být přihlášení do vašeho účtu Avène.


Přihlásit se nebo založit účet

You can't post more than one comment on a product

Ohodnotit

* Povinná pole

Můj účet

-Den
-Měsíc
-Rok

Značky skupiny Pierre Fabre:

*Povinná pole

Děkujeme vám za hodnocení!

Váš komentář byl zařazen do fronty ke kontrole administrátorem. Po zkontrolování bude publikován.