31/08/2017 - Aktuální údaje

Péče o suchou kůži pro celou rodinu

Projevy suché pokožky trpí mnoho lidí obou pohlaví, stejně jako všech věkových kategorií. Suchá pokožka je zapříčiněna nedostatečným vytvářením kožního mazu, zeslabováním vrstev kůže a následným pnutím a křehkostí kůže. Tento typ pokožky se nejčastěji dědí po rodičích, ale také ho můžete v průběhu života „získat“ působením vnějších či vnitřních vlivů.

Hlavní vnější příčiny jsou životní prostředí, sluneční záření, nevhodná péče o pokožku, riziková povolání nebo kouření. Mezi ty vnitřní například řadíme dědičnost, hormonální vlivy, věk, strava, dehydratace nebo užívání léků.

Máme řešení pro vás i celou vaši rodinu!


Řada TriXéra NUTRITION

trixera_nutrition_logo_290x150.png
logo TriXéra NUTRITION

Každodenní péče o suchou kůži celé rodiny
16-visuel_trixera_112671-ok-pf.png
model visual TriXéra

Řada TriXéra NUTRITION obsahuje pečlivě vybrané aktivní látky, které vyživují a obnovují kožní bariéru. Jedná se o rostlinné lipidické trio, látku Selectoise, která je patentem společnosti Pierre Fabre a Termální vodu Avene, která je součástí všech produktů Eau Thermale Avene a působí proti podráždění.

Výhoda produktů TriXéra NUTRITION je v jejich nutri-fluidní textuře, která je výživná jako balzám, ale zároveň lehká jako fluid. Díky tomu se rychle vstřebává, je nemastná a nelepivá a umožňuje obléknutí ihned po aplikaci produktu. Všechny tři TriXéra NUTRITION produkty jsou dostupné ve velkém rodinném balení 400 ml.

NUTRI-FLUID Mléko
17-trixera-lait_400ml.png
mléko

TriXera NUTRITION Mléko vyživuje, chrání a je hypoalergenní. Je určené pro suchou citlivou kůži. Obsahuje 66 % Termální vody Avene, která zklidňuje pokožku a působí proti podráždění. Má jemně parfemovanou texturu a kůži poskytuje 48 h hydrataci. Je vhodné pro péči o obličej i tělo.

NUTRI-FLUID Balzám
17-trixera-baume_400ml.png
balzám


Díky výživnější textuře je TriXera NUTRITION Balzám vhodný pro velmi suchou citlivou kůži. Na rozdíl od mléka obsahuje více olejových složek, a tak kůži chrání před dehydratací. Balzám je bez parfemace a je vhodný pro péči o obličej i tělo. Poskytuje 48 h hydrataci a vysokou výživu pokožky.

NUTRI-FLUID Sprchový gel
 
                                                                                  
17-trixera-nettoyant_400ml.png
sprchový gel

TriXera NUTRITION Sprchový gel je bez mýdla a je hypoalergenní. Protože nám záleží na životním prostředí, složení tohoto sprchového gelu je BIODEGRADABILNÍ. Je vhodný pro suchou i velmi suchou citlivou kůži celé rodiny*. Jeho jemně parfemovaná textura zajišťuje komfort kůže a potěšení z každodenního použití.
*Nevhodné pro děti do 3 let.

 

Poslat e-mailem

Každá pleť má svě specifické potřeby,
objevte svůj rituál péče s Eau Thermale Avène.

Spustit diagnostiku
  • Doporučení produktů pro Váš typ pleti
  • Přístup k Vašim oblíbeným produktům a recenzím
  • Uložte si své nákupy, abychom Vás mohli odměnit za Vaši loajalitu
Zaregistrujte se nyní

Vyhledávání

Přihlašte se prosím

Pro uložení informace musíte být přihlášení do vašeho účtu Avène.


Přihlásit se nebo založit účet

You can't post more than one comment on a product

Ohodnotit

* Povinná pole

Můj účet

-Den
-Měsíc
-Rok

Značky skupiny Pierre Fabre:

*Povinná pole

Děkujeme vám za hodnocení!

Váš komentář byl zařazen do fronty ke kontrole administrátorem. Po zkontrolování bude publikován.